domofony - F O R T E L - serwery i centrale Slican - sprzedaż, serwis, naprawa


Idź do spisu treści

Menu główne

domofony

produkty Slican
 

Cyfrowy System Domofonowy HAS-3000/3000T

 
 
Domofon HAS-3000/3000T

Nowoczesne, eleganckie i niezawodne rozwiązanie dla budownictwa wielorodzinnego (jedna kaseta obsługuje jedną klatkę schodową) oraz dla firm i biurowców. Posiada czytelny, kontrastowy wyświetlacz LED oraz niezawodną i trwałą klawiaturę dotykową zapewniającą precyzyjny, potwierdzony sygnałem akustycznym wybór klawiszy. W wersji 3000T z czytnikiem "pastylek" ułatwiających dostęp do budynku. Dzięki podświetlanym przyciskom z kasety można korzystać w całkowitych ciemnościach.
Więcej o HAS-3000T...


 
 

Cyfrowy System Domofonowy HAS-3032

 
 

Nowoczesne, eleganckie i niezawodne rozwiązanie przeznaczone głównie dla budownictwa mieszkaniowego (wielorodzinnego), ale także firm i biurowców.
Każdą klatkę schodową obsługuje jedna kaseta. W przypadku wielu kaset (wejść) można kasety połączyć ze sobą. Taka konfiguracja pozwala na obsługę dużego budynku z wieloma wejściami z jednego miejsca (portiernia), jak również połączenie się np. z kasety głównej do lokalu w konkretnym bloku (jednym z wielu) i klatce.
Więcej o HAS-3032...Domofon HAS-3032
 
 

Unifony cyfrowe US- P2L-HAS255

 
 
Unifony cyfrowe US- P2L-HAS255

Dwuprzyciskowy unifon cyfrowy Slican US-P2L-HAS255 przeznaczony jest do współpracy z 2-przewodową instalacją domofonową. Rekomendujemy do współpracy z systemem Slican HAS-3000 i Slican HAS-3032. W trakcie rozmowy można otworzyć drzwi (klawisz z "kluczykiem") lub bramę (drugim klawiszem). Unifony przystosowane są do montażu naściennego. Więcej o US-P2L-HAS255... 
 

BRAMOTEL CBRA1

 
 

Bramotel jest rozwiązaniem dla użytkowników, którzy chcą za pomocą jednego urządzenia i jednej sieci wygodnie obsługiwać telefon i domofon. To nowoczesne urządzenie pozwalające połączyć klasyczną instalację domofonową z posiadaną linią telefoniczną. Umożliwia łączność z kasetą domofonu przy pomocy standardowych aparatów telefonicznych - drzwi lub bramę otwieramy za pomocą telefonu. Rozwiązanie to daje szereg nowych możliwości użytkowych w porównaniu do zwykłego domofonu. Więcej o bramotelu...BRAMOTEL CBRA1
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego