sieciowanie serwerów - F O R T E L - serwery i centrale Slican - sprzedaż, serwis, naprawa


Idź do spisu treści

Menu główne

sieciowanie serwerów

rozwiązania Slican
 


Dzisiaj, kiedy często działa się w rozproszonych strukturach organizacyjnych (centrale, oddziały, magazyny, delegatury itp.), niezmiernie ważne stało się stosowanie rozwiązań zapewniających niezawodną komunikację pomiędzy rozproszonymi jednostkami. Aby szybko reagować na nowe możliwości biznesowe i wyzwania konkurencyjne, każda organizacja musi zapewnić doskonałą komunikację zarówno ze światem zewnętrznym, jaki w ramach swoich własnych struktur.

Wiele przedsiębiorstw czy instytucji  pracuje korzystając z różnych systemów komunikacji. Każdy z nich wymaga innych rozwiązań, specjalistycznej obsługi, dostarcza rozdzielne raporty itp. Zarządzanie nimi jest trudne, czasochłonne i kosztowne. Sieciowanie PBX poprawia sprawność organizacyjną i jest tańsze, niż utrzymywanie oddzielnych dedykowanych central .

W dzisiejszym świecie granice organizacyjne, czy geograficzne nie stanowią żadnych przeszkód w działalności i. Współpracując  z klientami z różnych części kraju, musisz kontaktować się ze specjalistami czy działami zlokalizowanymi w innych budynkach, czy nawet miejscowościach.

Slican oferuje  rozwiązania i narzędzia dzięki którym komunikacja będzie łatwiejsza.

Tworząc jednorodną sieć łączności należy mieć na względzie aspekt jakim jest wygoda i prostota rozwiązania, z którego korzystają na co dzień pracownicy, a także oczekiwany efekt ekonomiczny wdrożenia projektu bezpłatnej komunikacji pomiędzy  oddziałami.


Jakie korzyści daje sieciowanie central?

oszczędność

 
 

Niższe koszty połączeń pomiędzy oddziałami – połączenia są traktowane jak wewnętrzne – są bezpłatne.
Atrakcyjne warunki zakupu (zakup hurtowy).
Niższe koszty serwisu i obsługi sieci – jeden zespół obsługujący sieć we wszystkich oddziałach – dostęp do urządzeń on-line.

wygoda

Łatwa i przyjemna obsługa dla użytkowników sieci – wspólna i jednolita numeracja wewnętrzna.
Jeden pakiet aplikacji wspierających obsługę połączeń (billingi, analiza ruchu itp.).
Nowe narzędzie marketingowe w relacjach z klientami (wygodne plany numeracyjne).
Intuicyjna wizualna platforma administracyjna dla zarządzającego siecią.

Sieciowanie korzyści
 

Harmonogramy pracy i automatyzacja powtarzalnych zdarzeń.


harmonia

Jednorodna struktura – identyczne i niezawodne rozwiązania we wszystkich punktach.
Dostęp za pomocą jednego urządzenia do komunikacji analogowej, ISDN, IP oraz połączeń GSM.
Współdzielone aplikacje, uproszczona struktura.
Zarządzanie całą siecią, wszystkimi urządzeniami  i dodatkowymi aplikacjami z poziomu jednej platformy administracyjnej.
Skalowalność rozwiązania.

bezpieczeństwo

Wyższy poziom bezpieczeństwa sieci, transmisji głosu i danych.
Jednorodny system analiz i raportowania zdarzeń komunikacyjnych.
Sprawdzone technologie oraz rozwiązania.

stabilność

Każdy serwer w ramach sieci jest autonomiczny – niezależnie od awarii jednego z urządzeń, czy też sieci operatora, pozostałe centrale działają i można po prostu dzwonić.

Jak sieciować centrale, czyli trochę techniki 
 
Jak sieciować

określ potrzeby

Sprecyzuj swoje potrzeby – do czego potrzebujesz sieci central, jak będą miały działać, co ma być podstawową korzyścią z sieciowania.Ustal jak ma wyglądać sieć central Slican.
Zsieciowane centrale mogą tworzyć klastry  gdy chcemy uzyskać „pojemność” (ilość abonentów) systemu większą niż wynika to z możliwości technicznych jednego urządzenia i ruch wychodzący z wszystkich central faktycznie „wychodzi” tyko przez jedną z nich,  lub też mieć charakter rozproszony gdy połączone są różne urządzenia, w różnych - często odległych - lokalizacjach, każde z nich niezależnie od połączenia z centralą główną, pracuje jak autonomiczne urządzenie.
Skontaktuj się z dystrybutorem Slican, który wspólnie z Tobą ustali optymalne dla Twojej działalności rozwiązanie sieciowe Slican.

 
 

wybierz technologię

Centrale sieciowane są po trakcie E1 (PRA) – wykorzystywany jest protokół QSIG, lub w oparciu o technologię VoIP – tutaj stosowane są protokoły SSL (Slican Smart Link), SIP, IAX. Wybór technologii opiera się na weryfikacji, która z nich jest dostępna oraz do czego wykorzystasz zsieciowane centrale Slican.

Skontaktuj się z Twoim operatorem lub zleć
nam optymalizację oferty, z której korzystasz.

zaprojektuj architekturę

Sprawdź możliwości implementacji rozwiązań, których oczekujesz (sieć operatora, sieć prywatna, VPN).
My w oparciu o Twoje oczekiwania i możliwości zaproponujemy konkretne produkty Slican 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego