telefony VoIP - F O R T E L - serwery i centrale Slican - sprzedaż, serwis, naprawa


Idź do spisu treści

Menu główne

telefony VoIP

produkty Slican
 


Slican VPS-912G (SIP)

 
 
VPS_912G

Uniwersalny telefon IP z dwoma portami gigabitowymi to odpowiedź na rosnące wymagania firmowych sieci IP. Dźwięk HD, czytelny duży podświetlany wyświetlacz oraz funkcjonalne przyciski BLF pozwalają na efektywne korzystanie z telefonu i dostępnych zasobów sieciowych.

Menu telefonu dostępne jest w języku polskim i języku angielskim. Bogata funkcjonalność, łatwa obsługa i współczesny design to główne atuty tego modelu telefonu.
Więcej o telefonie VPS-912G... 
 

Slican VPS-840P (SIP)

 
 

Slican VPS-840P to zaawansowany telefon VoIP klasy business. Bogate menu ułatwia dostęp do kontaktów oraz szerokiej gamy funkcji komunikacyjnych. Czytelne przyciski i kolorowy wyświetlacz LCD usprawniają korzystanie z telefonu i pozwalają na efektywne wykorzystanie dostępnych zasobów sieciowych.
Więcej o telefonie VPS-840P...

Telefon VPS 840P
 
 

Slican VPS-804P (SIP)

 
 
Telefon VPS-804P

Slican VPS-804P to zaawansowany biznesowy telefon VoIP idealnie dopasowany do Waszych potrzeb. Wieloliniowy wyświetlacz ułatwia dostęp do kontaktów oraz szerokiej gamy funkcji komunikacyjnych. Czytelne przyciski usprawniają korzystanie z telefonu i pozwalają na efektywne wykorzystanie dostępnych zasobów sieciowych.

Bogata funkcjonalność, łatwa instalacja i obsługa czynią go niezastąpionym zarówno jako narzędzie pracy, jak i telefon do zastosowań prywatnych
i firmowych.
Więcej o telefonie VPS-804P...


 
 

Slican VPS-803TP (SIP)

 
 

Telefon IP Slican VPS-803TP to uniwersalna oferta przede wszystkim dla użytkowników biznesowych. Czytelny duży podświetlany wyświetlacz oraz funkcjonalne przyciski usprawniają korzystanie z telefonu i pozwalają na efektywne wykorzystanie dostępnych zasobów sieciowych. Więcej o VPS-803TP...
Telefon VPS-803TP
 
 

Slican VPS-802P (SIP)

 
 
Telefon VPS-802


Telefon IP Slican VPS-802P to ekonomiczna, uniwersalna oferta zarówno dla użytkowników biznesowych i indywidualnych. Współpracuje ze wszystkimi serwerami Slican, telefon może być również włączony bezpośrednio do sieci Internet.
Więcej o VPS-802P...


 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego