serwery i centrale - F O R T E L - serwery i centrale Slican - sprzedaż, serwis, naprawa


Idź do spisu treści

Menu główne

serwery i centrale

produkty Slican
 

Slican NCP

 
 
Slican NCP

Centrala telefoniczna Slican NCP to platforma telekomunikacyjna IP o wydajności do 300 jednoczesnych rozmów i 20 połączeń video nawet dla 10.000 użytkowników. Doskonała jakość komunikacji i elastyczność systemu stanowią podstawy do projektowania bezpiecznych rozwiązań VoIP.

 
 

Sprawne i wydajne działanie całego systemu Slican NCP zapewnia jednostka centralna - "Call Manager", która oferuje zunifikowaną komunikację niezależną od rodzaju wykorzystanego łącza.
Więcej o NCP....


CallMenager CM400
 
 

Slican IPL-256

 
 
Slican_IPL_WM

IP PBX serwer Slican IPL-256 to najnowszej generacji produkt, w którym zastosowano jednorodną platformę IT wykorzystującą technologię VoIP, GSM i TDM. Doskonała jakość i elastyczność stanowią podstawy do projektowania bezpiecznych rozwiązań sieciowych VoIP nawet do 1000 użytkowników.

Centrale IPL-256 charakteryzują się łatwością konfigurowania i tworzenia systemów, a sieciowanie i integracja jeszcze nigdy nie były tak proste.
Więcej o IPL-256... 
 

Slican IPM-032

 
 

IP PBX serwer IPM-032 dzięki jednorodnej zaawansowanej platformie IT, zapewnia tanią komunikację VoIP już od podstawowej wersji produktu. Serwer charakteryzuje się elastycznością i modułowością. Do dyspozycji jest 6 lub 8 wolnych slotów, w których można zainstalować potrzebne klientowi interfejsy: porty analogowe AB, linie miejskie POTS, ISDN BRA / E1, linie miejskie VoIP, GSM, Up₀ / IP / SIP. Całość uzupełniają aplikacje własne i zewnętrzne, tworząc system taniej i bezpiecznej telekomunikacji dla firm nastawionych na sukces. Więcej o IPM-032...


Slican IPM-032_WM
 
 

Slican IPU-14

 
 
Serwer IPU-14
 

Serwer telekomunikacyjny Slican IPU-14 jest produktem, który doskonale spełnia oczekiwania małych firm w zakresie nowoczesnej i wielozadaniowej telekomunikacji. Wbudowana brama GSM, brama VoIP, możliwość nagrywania rozmów, czy bezpłatna aplikacja bilingowa Slican BillingMAN zapewnią tanią i wysokiej jakości łączność. Więcej o IPU-14...


 
 

Slican IPS-08

 
 

Kompaktowa i uniwersalna centrala Slican z wbudowaną brama GSM, VoIP i zintegrowanym nagrywaniem. Jednym słowem doskonałe rozwiązanie komunikacyjne. IPS-08 może pracować jako samodzielna jednostka lub być fragmentem rozproszonej sieci telekomunikacyjnej - łącząc biura w różnych lokalizacjach w ramach większej sieci serwerów Slican NCT, IPL-256, IPM-032 lub MAC-6400.
Więcej o IPS-08...


 
Slican IPS-08
 
 

Slican MAC-6400

 
 
Serwer MAC6400

Serwer telekomunikacyjny MAC-6400 jest wysokiej klasy rozwiązaniem przeznaczonym dla dużych przedsiębiorstw i instytucji, wymagających obsługi setek użytkowników sieci telekomunikacyjnej. Elastyczne możliwości konfiguracyjne sprawiają, że MAC-6400 jest produktem, który sprawdzi się zarówno dla grupy 100 abonentów, jak i dla firm, które wymagają obsługi 1000 abonentów. Serwer oparty jest o jednorodną i kompletną platformę IT. Współpracuje z VoIP, GSM, POTS oraz ISDN. Więcej o MAC-6400... 
 

Slican CXS-0424.2U
UWAGA: tylko używane

 
 

Najmniejszy serwer telekomunikacyjny Slican oferujący dostęp do wszystkich dróg komunikacji, po to by zapewnić tanią i wysokiej jakości łączność. CXS-0424 jest rozwiązaniem dla firm i biur, które wybierając jedno urządzenie korzystają zarówno z wbudowanych bramek VoIP i GSM, rozbudowanego systemu zapowiedzi INVENIO oraz możliwości nagrywania rozmów - funkcji wcześniej dostępnych tylko w dużych systemach lub wymagających instalacji kilku osobnych urządzeń. Teraz wzbogacony o unikalną funkcję Slican MobilePhone. Więcej o CXS-0424.2U...

Wersja do 19'' zabudowy RACK.
Slican CXS-0424.2U
 
 

Slican CXS-0424.WM
UWAGA: tylko używane

 
 
Slican CXS-0424.WM

Najmniejszy serwer telekomunikacyjny Slican oferujący dostęp do wszystkich dróg komunikacji, po to by zapewnić tanią i wysokiej jakości łączność. CXS-0424 jest rozwiązaniem dla firm i biur, które wybierając jedno urządzenie korzystają zarówno z wbudowanych bramek VoIP i GSM, rozbudowanego systemu zapowiedzi INVENIO oraz możliwości nagrywania rozmów - funkcji wcześniej dostępnych tylko w dużych systemach lub wymagających instalacji kilku osobnych urządzeń. Teraz wzbogacony o unikalną funkcję Slican MobilePhone. Więcej o CXS-0424.WM...

Wersja do montażu naściennego.


 
 

Slican ITS-0106

 
 

Każdy potrzebuje tanich i dobrych połączeń telefonicznych - nieważne czy do gabinetu, kancelarii czy do domu. Dziś to Internet i technologia VoIP gwarantuje takie połączenia.
Mamy rozwiązanie dla Ciebie. Mała centralka telefoniczna IP. Wystarczy, że masz Internet.
Jedna zwykła linia miejska (port FXO) i 2 linie miejskie VoIP (porty IPO), 6 zwykłych numerów wewnętrznych (abonenci FXS) i jeden numer wewnętrzny VoIP (abonent IPS) - to standardowe wyposażenie centralki ITS-0106. Do centralki można zalogować telefony VoIP (SIP) oraz podłączyć zwykłe telefony i faxy, bramofony oraz programy typu softphone.
Łatwa instalacja, intuicyjna obsługa, dostęp on-line do panelu programowania i zarządzania oraz niewielkie rozmiary i minimalny pobór mocy to atuty, których nie znajdziesz u innych
.
Więcej o ITS-0106...


Slican ITS-0106
 
 

Slican ITS-0206

 
 
Slican ITS-0206

Jeśli potrzebujesz tanich internetowych rozwiązań telekomunikacyjnych - mamy rozwiązanie dla Ciebie.
Mała centralka IP to pomost między tradycyjną telefonią a telefonią internetową. Wystarczy dostęp do sieci.
Dwie analogowe linie miejskie (FXO) i 2 porty IP (IPO), aż 6 abonentów (FXS), 1 abonent VoIP (IPS), współpraca z telefonami VoIP SIP, aplikacjami softphone oraz telefonami i faxami analogowymi oraz bramofonami to standardowe wyposażenia i możliwości centralki ITS-0206.
Łatwa instalacja, intuicyjna obsługa, dostęp on-line do panelu programowania i zarządzania oraz niewielkie rozmiary i minimalny pobór mocy to atuty, których nie znajdziesz u innych.

Więcej o ITS-0206...


 
 

Slican ITS-0286

 
 

Potrzebujesz tanich internetowych rozwiązań telekomunikacyjnych do swojej firmy? Mamy rozwiązanie dla Ciebie!
Mała centralka IP to pomost między tradycyjną telefonią a telefonią internetową. Wystarczy dostęp do Internetu.
Dwie analogowe linie miejskie (FXO) i 6 linii IP (IPO). 6 abonentów wewnętrznych (FXS) i aż 8 abonentów VoIP (IPS). Współpraca z telefonami VoIP SIP, aplikacjami softphone oraz telefonami i faxami analogowymi oraz bramofonami to standard centralki ITS-0286. Łatwa instalacja, intuicyjna obsługa, dostęp on-line do panelu programowania i zarządzania oraz niewielkie rozmiary i minimalny pobór mocy to atuty, których nie znajdziesz u innych.

Więcej o ITS-0286...Slican ITS-0286
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego