uts - F O R T E L - serwery i centrale Slican - sprzedaż, serwis, naprawa


Idź do spisu treści

Menu główne

uts

 


Splittery Slican UTS to osprzęt instalacyjny przeznaczony do rozprowadzania linii telefonicznych w budynkach z wykorzystaniem wewnętrznej sieci strukturalnej (skrętka UTP) bez potrzeby ingerencji w pathpanele i gniazda.

 
Spliter Slican UTS


 
 

Rodzaje:


1.  Splitter UTS-4T pozwala "rozprowadzić" 4 telefony na jednym kablu UTP. Zawiera 1 gniazdo typu RJ45 i 4 typu RJ11. Dedykowany do  "zwielokrotnionych" gniazd w serwerach Slican IPL-256 / IPM-032 jest stosowany tylko po stronie końca sieci, gdzie podłącza się telefony. W  przypadku wykorzystania innej centrali telefonicznej, niezbędne jest zastosowanie Splittera symetrycznie na obydwu końcach sieci (kabla UTP).

2.  Splitter UTS-1C2T zawiera 2 gniazda typu RJ45 oraz 2 gniazda typu RJ11 co pozwala podłączyć komputer i 2 telefony. Musi być stosowany po  obydwu stronach sieci (w serwerowni i po stronie zakończenia).

Zastosowania:

1.
 Splitter UTS-4T: Wykorzystanie sieci strukturalnej (wszystkich par przewodów Skrętki UTP) do instalacji 4 linii telefonicznych.


 
 
 
Spliter Slican UTS-4T
 
 


2.  Splitter UTS-1C2T: Wykorzystanie sieci strukturalnej (niewykorzystywanych par przewodów Skrętki UTP) do instalacji 2 linii telefonicznych i jednego połączenia ethernetowego.


 
 
 
Spliter Slican UTS-1C2T
 
 


3.  Splitter UTS-1C2T: Wykorzystanie sieci strukturalnej (niewykorzystywanych par przewodów Skrętki UTP) do instalacji 2 linii telefonicznych i jednego połączenia ethernetowego z lokalnym zasilaniem POE.


 
 
 
Spliter Slican  UTS-1C2T z lokal PoE
 
 


4.  Splitter UTS-4T: Wykorzystanie zwielokrotnionych portów w serwerach Slican IPL-256 oraz Slican IPM-032.  

 
 
 
Spliter Slican UTS-4T zwielokrotnione porty
 
 
 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego