dect-ip - F O R T E L - serwery i centrale Slican - sprzedaż, serwis, naprawa


Idź do spisu treści

Menu główne

dect-ip

 

System DECT-IP współpracuje z serwerami wyposażonymi w łacza VoIP. System ten gwarantuje pełną swobodę ruchu na terenie całej firmy i bezzakłóceniowe przekazywanie prowadzonych rozmów w trakcie przemieszczania się. Jakość dźwięku jest zawsze wysoka, niezależnie od miejsca prowadzonej rozmowy.
System DECT-IP oparty o rozwiązanie RTX współpracuje z serwerami Slican
NCP, MAC-6400, IPL-256, IPM-032, CCT-1668/IP oraz CXS-0424. Obszar zasięgu systemu DECT-IP zależy od ilości zainstalowanych baz DECT i miejsca ich zainstalowania.

DECT-IP 
 

System dopuszcza zainstalowanie do 254 baz DECT komunikujących się ze sobą i serwerem telekomunikacyjnym przy użyciu protokołu SIP. System pozwala na zarejestrowanie do 1000 słuchawek (max. 30 słuchawek do bazy) - dokładna ich ilość zależy od zastosowanej centrali Slican i wykupionych licencji. Użytkownik systemu Slican DECT jest standardowym abonentem centrali ze wszystkimi przywilejami do realizacji połączeń telefonicznych wychodzących i odbierania połączeń przychodzących.

Istotną cechą Slican DECT-IP jest jego pełna integracja poprzez wykorzystanie zasobów serwerów Slican
NCP, MAC-6400, IPL-256, IPM-032, CCT-1668/IP oraz CXS-0424 do zarządzania systemem. Nie ma potrzeby korzystania z jakichkolwiek dodatkowych komputerów / serwerów.


Słuchawka w systemie DECT-IP zapewnia:

  • prezentację numeru CLIP

  • wybieranie w DTMF

  • przekazywanie rozmów

  • realizację innych funkcji serwerów Slican


W ofercie słuchawki RTX8430, RTX8630 oraz wodo i pyło odporna RTX8830 (standard IP65) . 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego