messengerCTI - F O R T E L - serwery i centrale Slican - sprzedaż, serwis, naprawa


Idź do spisu treści

Menu główne

messengerCTI

 
MessengerCTI

Aplikacja oferuje łatwą i niezawodną komunikację głosową i tekstową użytkownikom central telefonicznych Slican. Kontaktuj się z innymi nie przerywając swojej pracy z inną aplikacją czy narzędziem. Realizuj połączenia głosowe, wysyłaj wiadomości sms czy wreszcie czatuj bezpośrednio z aplikacji zainstalowanej na twoim urządzeniu niezależnie czy jest to komputer z systemem Windows czy smartfon z systemem Android.

Ulotka MessengerCTI
 

Korzystaj z listy kontaktów, aby zobaczyć kto jest dostępny i jakie masz opcje komunikacji oraz użyj najlepszej z nich do interakcji. Płynnie poruszaj się między rozmową, czatem, swobodnie wysyłaj sms-y. Aplikacja dedykowana użytkownikowi przez Slican oferuje interfejs graficzny dopasowany do urządzenia, z którego korzystasz.
Aplikacja synchronizuje się w czasie rzeczywistym z serwerem Slican, czy to NCP czy centralą hybrydową z rodziny IPx, MAC lub CCT. Obie wersje
, MessengerCTI.Desktop oraz MessengerCTI.Mobile są zawsze zsynchronizowane ze sobą.


Uprawnienia i licencje

Korzystanie z MessengeraCTI Slican wymaga zakupu odpowiedniej licencji. Użytkownik nabywa uprawnienia do wszystkich aplikacji MessengerCTI (MessengerCTI.Desktop / MessengerCTI.Mobile / WebCTI) w zakresie wynikającym z przypisanej licencji.

1.CTI.user - dostęp do:
       użytkowania aplikacji MessengerCTI.Desktop bez obsługi VoIP i kamer
       WebCTI - historia połączeń, kontaktów, usług, przekierowań
2.CTI.userPlus - dostęp do:
       użytkowania aplikacji MessengerCTI.Desktop z obsługą VoIP i  podglądem obrazu z kamer
       użytkowania aplikacji MessengerCTI.Mobile
       WebCTI - historia połączeń, kontaktów, usług, przekierowań

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego